AnasayfaTab
En Çok Satanlar
  • Kuruyemiş
  • Baharat
  • Kuru Meyve
  • Şifalı Bitkiler
  • Bitki Çayı
 
 
 
 
 
Online Kuruyemiş Siparişi

Online Kuruyemiş Siparişi

 
OnlineSiparişÜrünListeleri

Baharat Fiyatları - Online Baharat Siparişi

 

Bitki Çayı Fiyatları - Online Bitki Çayı Siparişi

 
En Uygun Online Kuruyemiş Fiyatları

En Uygun Online Kuruyemiş Fiyatları

 
HomeText
Aksoy Baharat ve Kuruyemiş

1997 yılında İstanbul'da kurulan Aksoy Baharat ve Kuruyemiş, kuruluş yıllarından bu yana baharat, kuruyemiş, bitki çayları, kuru meyveler ve kuru sebzeler gibi geniş bir ürün yelpazesi ile başta İstanbul olmak üzere Türkiye'de gıda sektöründe önemli bir yer sahibi olmuştur.

Misyonumuz; gıda ürünlerini kaliteli, ucuz ve sağlıklı olarak üreterek tüketici ile uygun koşullarda buluşturmak, çevreyi ve doğayı koruyan, bilinçli üretime destek veren, toplumsal sorumluluklarını yerine getirmeyi hedefleyip, yasa ve değerlerden asla taviz vermeyen bir anlayışla hareket etmektir.

İstanbul'da yaktığımız bu hizmet ateşini, geçmişimizin verdiği bilgi ve birikimle aksoybaharat.com ile Türkiye'nin her noktasına ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Ürün ve hammadde seçiminde insan sağlığına dayalı hassas tutumumuzun yanı sıra, yerli ürün ağını 650 den fazla çeşitle geniş tutarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmak öncelikli ilkelerimizden olmuştur

Ürünlerimiz Ziraat mühendisi gözetiminde ve Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Paketleme izni ile standartlara uygun olarak üretilip tüketiciye sunulmaktadır. aksoybaharat.com ile tanıştığınız gün, kaliteli ve daha lezzetli kuruyemişi en uygun fiyata ayağınıza kadar gelişinin de keyfini yaşayacağınız gün olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR