Günümüzde siyah çay tercih edenlerin sayısı gittikçe azaltmaktadır. Artık insanlar bitki çayları ve form çaylarını tercih etmekteler. Bunun temel sebebi ise farklı bitkilerden yapılan çayların farklı etkilerinin olması ve insan vücuduna çeşitli faydalar sunuyor olmaları.

Bitki Çayları

İnsan sağlığını korumakta adeta bir zırh görevi gören bitki çayları, artık standart çayların ve kahvenin yerini almayı başardı ve sağlıklı bir hayat isteyen tüketicilerin tercihi konumuna geldi. Bitki çayları gerçekten de insan vücudunun direncini yükselten ve aynı zamanda bir çok olumlu etkisi olan özelliğe sahiptir. Her bitki çayının kendisine has özellikleri bulunmaktadır. Zayıflatan bitki çayları olduğu gibi bunun yanı sıra kabızlığa iyi gelen bitki çayları, sakinleştirici bitki çayları, uyku yapan bitki çayları gibi birçok gruplandırma yapabiliriz.

Bitki Çayları demişken şu noktaya dikkat etmeliyiz. Zayıflama Çayı adı altında yer alan ürünler sizleri zayıflatmayacaktır ve kullanımı önerilmez bunun yerine ödem atmak için bitki çayları ve metobolizmanın hızlanmasına yardımcı olan bitki çaylarını tercih etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Bunlara verilecek en iyi örnek Yeşil Çay olacaktır. En çok tercih edilen bitki çayı çeşitleri ise adaçayı, kuşburnu, yeşilçay, rezene, ıhlamur ve papatya çayı gibi bir çok önemli faydaya sahip çaylardır.

Eğer siz de kış aylarında sıklıkla tüketme ihtiyacı duyacağınız bitki çayları eksiklerini tamamlamak istiyorsanız mutlaka aksoybaharat.com’un online alışveriş sitesini ziyaret ederek siparişinizi oluşturmalısınız. Bitki Çayları günlük hayatımızın çoğu alanında yer alır. Güzellikten hastalığa ve hatta uyumakta güçlük çektiğimiz anlarda, grip olup burnumuzu çektiğimizde dahi bu mucizevi etkileri olan bitki çayı çeşitleri yardımımıza koşar.

Sitemizde sunduğumuz bitki çayları fiziksel ve ruhsal sağlığınıza fayda sağlayacak organik ürünlerdir. Doğanın şifa veren hediyelerini size sunarken dağalan gelen bitki kürlerini tamamen katkısız olarak hazırlıyoruz. Alternatif tıpta öne çıkan hastalıklara iyi gelen tedavi için kullanılan özel bitki çaylarını sitemizde bulabilirsiniz. 25 yıllık tecrübemizle Aksoy Baharat olarak toptan fiyatına taze bitkisel çayları online olarak satın almanızı sağlıyoruz. Taze ve organik ürünleri sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bitki çaylarımızdaki farklı içerikler farklı rahatsızlıklara iyi gelen bitkilerin birleşiminden oluşur. Tüm bitki çaylarımızın içerikleri tamamen doğaldır. Doğanın şifasını size ulaştırırken her detayda memnun kalacağınız kolaylıklar sunuyoruz. Güvenli kargo standartlarıyla doğal ürünleri doğallığını koruyarak size ulaştırıyoruz.

Bitki Çayı Çeşitleri

Bitki Çayı çeşitleri hepimizin bildiği üzere doğadan toplanan ot ve bitkilerin belli sıcaklıktaki sıcak suyun birleşmesi ve sonrasında demlenmesi ile oluşmaktadır. Bitki çayı çeşitleri genellikle sıcak servis edilmekle beraber bazı durumlarda soğukta servis edilmektedir. Bitki Çayı Çeşitleri ülkemizde önemli bir yere yeni yeni sahip olmakla beraber aslında çay kültürünün temellerini oluşturan Çin’in güneyinde yer alan Guangdong şehrinde uzun bir geçmişe sahiptir.

Çok eski çağlardan beri hastalıkların tedavisinde yani alternatif tıp alanında insanların her zaman yararına olmuştur bu çay çeşitleri. Doğadan toplanarak elde edilen Bitki Çayı Çeşitleri: Adaçayı, Ekinezya, Kuşburnu,Melisa Çayı,Kekik Çayı ve Yeşilçay gibi bitkilerdir. Bitki çayı çeşitleri çoğunlukla demlenmeye hazır olarak poşetlenmiş biçimde veya kök tohum sap veya yapraklarıyla birlikte kaynatılarak içime hazır hale getirilir. Sıklıkla kış aylarında tüketilmekte olan bitki çayları aslında her mevsim tüketilebilmektedir. Bitki çayı çeşitleri içerik olarak tam olarak bilinmeli ve hava almayacak şekilde muhafaza edilmelidir.

Bu noktada firmamız olarak sizlere korunaklı ve uzun süre kullanılabilecek paketlerle ürünleri göndermekteyiz. Bitki çayları psikoloji tedavilerinde dahil olmak üzere çoğu alanda kullanılmaktadır. Uykusuzluk tedavisi,mide ve sindirim problemlerinde ve aslında vücudumuzun her bölgesi için bir faydası bulunur.

Sitemizde yer alan bitki çayı çeşitleri özel içeriklere sahip şifalı bitki çaylarıdır. Geniş seçenek yelpazesi sunan bitki çayı çeşitlerimiz aradığınız tüm bitkisel tedavi olanaklarını sunar. Öne çıkan ıhlamur çayı, melisa çayı, kuşburnu çayı gibi bitki çaylarının dışında alternatif karışımları da tercih edebilirsiniz.

Bitki çayı çeşitlerinde antioksidan etkili, mikroplara karşı koruma sağlayan, bağışıklık sistemi kuvvetlendiren farklı etkileri olan ürünleri Aksoy Baharat güvencesiyle sipariş edebilirsiniz. Günlük hayatta sağlıklı bitki çayları içerek doğadan gelen şifayı keşfedebilirsiniz.

Bitki Çayı Fiyatları

Toptan fiyatına organik ürünler sunan sitemizde uygun fiyatlı sağlıklı bitki çayı seçenekleri yer alıyor. Tamamen doğal içerikli bitki çayı fiyatları konusunda da memnun kalacağınız olanaklar sunuyoruz. Online siparişlerinizde şifalı bitki çayı çeşitlerini en iyi fiyat avantajıyla satın almanızı sağlıyoruz. 100 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkânını da yaşayabilirsiniz.  Tazelik ve kalitesinden memnun kalacağınız organik ürünlerimizi online olarak sipariş ederken Aksoy Baharat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Bitki çayı siparişlerinizi sitemizden verirken toptan fiyatına satış farkıyla en uygun fiyatlara yüksek kalitede ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

En Uygun Bitki Çayı Fiyatları

Bitki çaylarının şifalı etkisini herkesin kolaylıkla yaşaması için en uygun bitki çayı fiyatları ile satış yapıyoruz. Toptan fiyatına organik ürünler sunan Aksoy Baharat her detayda memnun kalacağınız bitkisel ürün alışverişi yapma olanağı yaratıyor. Sitemizde yer alan tüm bitkisel ürünler, şifa veren bitkisel çaylar en iyi fiyat farkıyla karşınıza çıkıyor. Sizinle doğanın şifasını paylaşırken fiyat konusunda da müşteri odaklı tavrımızı gösteriyoruz. Şifalı bitkisel çaylarını sitemizden sipariş ederken en uygun fiyat avantajını yaşarsınız. 25 yıllık firma deneyimiyle sağlıklı bitkisel ürünleri en uygun fiyat olanaklarıyla, güvenli kargo standartlarıyla size ulaştırıyoruz.

Bitki Çayı Faydaları

Sağlığımız açısından öneme sahip olan bitki çaylarının faydaları saymakla bitmez. Kısaca söz etmek gerekirse; Ihlamur çayı soğuk algınlığı ve gribe karşılı etkili olmakla beraber vücutta ki toksinlerin atılımını sağlayarak ateşinizin düşmesine fayda sağlar ve böylelikle gün içinde ki kaygı ve stres seviyenizin düşmesine olanak sağlar. Sinüzit ve baş ağrısına karşı hafifletici etkisi bulunur. Bunun yanı sıra damar sertliği ve karaciğer rahatsızlıklarına karşı iyileştirici özelliği bulunmaktadır.

Papatya Çayı ise hepimizin bildiği üzere uykusuzluk çeken kişiler için birebirdir. Aynı zamanda reflü gastrit ve ülser gibi mide hastalıklarında da başarılı sonuçlar vermektedir ve insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ağız ve diş hastalıklarında da özellikle apse durumlarında  gargara yapılarak kullanılması ağrı kesici özelliği taşımaktadır. Kadın hastalıklarında da çeşitli faydaları bulunan Adaçayı özellikle regl dönemlerinin daha sancısız geçmesine fayda sağlar.

Bir diğer öneme sahip olan bitki çayı çeşidi ise Biberiye Çayı. Stres seviyesini düşürmesiyle ünlü olan bu bitki çayı konsantrasyon sağlamada da tüketicilere fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda hafızayı güçlendirir ve unutkanlığa iyi gelir.

Yeşilçay yağ yakıcı etkisiyle ünlenmiş bir çay çeşidi olsa dahi önemli etkilerinden birisi de ağız ve diş sağlığında koruma sağlayarak diş çürümesine engel olmasıdır. Aynı zamanda kalp ve damar sağlığına da güç katar.

Bitki çayları bu şekilde özellikleri sayesinde hem fiziksel hem de zihinsel fayda sağlamaktadır. Saç derisine olan faydasından üst solunum yolu rahatsızlıklarının tedavisine fayda sağlayana kadar bir çok alanda geniş faydaları bulunur.

İnsanlık tarihi boyunca insanlar şifayı doğada bulmuştur. Günümüzde de alternatif tıp bitkilerden gelen iyileştirme olanaklarını kullanıyor. Günlük hayatta doğal bitki çayları içmek sağlıklı ve zinde olmanızı sağlar. Bedeniniz ve ruhunuz için bitki çayı faydaları oldukça fazladır. Bitki çaylarının faydaları içeriklerine göre değişir. Mucizevî karışımlar sizi rahatsız eden hastalıklardan kurtulmanızı sağlayabilir. Bitki çaylarının içeriklerine göre sağladığı faydalar saymakla bitmez. Ancak biz sizin için öne çıkan bitki çayları ve faydalarını bir araya getirdik;

Ihlamur Çayı- Mikroplara karşı savaş açan ıhlamur çayı ağrı kesici ve iltihap gidericidir.

Nane Çayı- Mide bulantısı ve mide yanmasına iyi gelen nane çayı antioksidan özelliğiyle vücudu koruyor.

Adaçayı- Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren ada çayı doğal antibiyotiktir. 

Kuşburnu Çayı- Enfeksiyonlara karşı vücudu koruyan kuşburnu çayı C,B1,B12 gibi vitaminler içeriyor.

Melisa Çayı- Depresyon tedavisinde önerilen melisa çayı sakinleştirici özelliğe sahiptir.

Beyaz Çay- Kilo vermeye yardımcı olan beyaz çay kateşin içeriğiyle yağ yakmayı sağlıyor.

Chai Çayı- Kan şekerini düzenleyen chai çayı antioksidan etkisiyle vücudu temizler.

Yeşil Çay- Metabolizmayı hızlandıran yeşil çay yağ yakımında ve tansiyonun düşürülmesinde etkilidir.

Papatya Çayı- Sakinleştirici ve sinirleri yatıştırıcı papatya çayı adet sancılarına da iyi gelir.

Rezene Çayı- Şişkinlik ve gaz sorunlarına iyi gelen rezene çayı anne sütünün oluşma sürecini destekler.
 

Sakinleştirici Bitki Çayları

Bitki Çayları aynı zamanda sakinleştirici etkiye sahiptir. Sitemizde yer alan Sakinleştirici Bitki Çayları gergin ve stresli geçen zamanların ardından sakinleştirici etkisiyle sizleri rahat bir gün geçirmeniz için hazırlayacaktır. Sitemizden hemen aşağıda yer alan Sakinleştirici Bitki Çayları içerisinden sipariş vererek gelecek günlerin daha sakin geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bu bitki çayları sayesinde zihninizde ki rahatlamayı hemen hissedeceksiniz. Yüzyıllardır etkisinin bilindiği bitki çayları stres için de oldukça etkilidir. Aşağıda yer alan Sakinleştirici Bitki Çayları ile birazcık sıcak su ile demleme işlemini tamamlayıp sorununuzu çözeceksiniz.

Tüm stres ve gerginliğinizi alacak sinir strese iyi gelen sakinleştirici bitki çayları listemizden hangisini denemek isterseniz hızlı kargo ve indirimli fiyatlarla sipariş oluşturabilirsiniz.

Sitemizden Alabileceğiniz Sakinleştirici Bitki Çayları
 

  • Papatya Çayı
  • Melisa Çayı
  • Biberiye Çayı
  • Adaçayı
  • Yeşilçay
  • Karanfil Çayı
  • Mate Çayı

Bedensel rahatsızlıklara iyi gelen bitki çayları kadar ruhsal rahatsızlıklara iyi gelen bitki çayları da farklı seçenekler sunar. Sakinleştirici bitki çayları ile gün içinde yaşadığınız stresi azaltabilirsiniz. Sinir sistemi bozukluklarında kullanılan bitki çayları ankisiyete gibi rahatsızlıklara iyi gelir. Tüm bunların dışında sakinleştirici etkisi olan bitki çayları arasında en çok tercih edilenler şunlardır;

Kedi Otu Çayı- Rahatlatıcı ve kayı giderici etkisi olan kedi otu çayı uykusuzluk içinde tercih edilir.

Lavanta Çayı- Rahatlatıcı etkisiyle lavanta çayı kaygı bozuklukları ve öfke sorunlarına iyi gelir.

Sibirya Ginsengi Çayı- Baş ağrısı, iştahsızlık, uykusuzluk gibi sorunlara iyi gelen Sibirya Ginsengi çayı bağışıklık sistemini de güçlendirir.

Meyankökü Çayı- Antidepresan etkisi fazla olan meyankökü çayı manik depresif sorunu olan hastalar için önerilir.

Sarı Kantoran Çayı- Depresyon tedavisinde önerilen sarı kantoran çayı sinirleri yatıştırır.

Grip İçin Bitki Çayları

Mikroplara karşı güçlü etkisi olan bitki çayları grip olduğunuzda iyileşmenizi kolaylaştırır. Tercih edebileceğiniz grip için bitki çayları arasında ıhlamur çayı, zencefil çayı, adaçayı, nane çayı, yeşil çay gibi şifalı bitki çayları yer alıyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren, balgam söktürücü, öksürüğü geçiren bitki çaylarını grip sürecinde içebilirsiniz. Soğuk algınlığına iyi gelen bitki çayları doğal antibiyotik olarak kullanılabilir. Grip virüsüne karşı en etkili bitkilerden biri ekinezyadır. Ekinezya çayı grip için çok etkilidir. Mürver çayı ise ateş düşürücü özelliğe sahiptir. Zencefil çayı mikroplardan vücudu arındırır. Nane-ıhlamur çayı boğazları yumuşatır. Kuru öksürük için ıhlamur çayı etkilidir. Sitemizden birbirinden farklı birçok bitkisel çay ürününü bulabilirsiniz.

Baş Ağrısı İçin Bitki Çayları

Baş ağrısına iyi gelen bitki çayları arasında ağrı türüne göre seçim yapabileceğiniz alternatifler bulunuyor. Baş ağrısı için bitki çayları seçerken baş ağrılarınızın türüne göre seçim yapabilirsiniz. Migren ağrıları, hormonal ağrılar gibi farklı ağrı çeşitleri için farklı bitki çayları tercih edilebilir. Baş ağrılarınız için bitki seçimini sitemizden yaparken size rehber olacak bitki çayı özelliklerine bakabilirsiniz;

Hodan Bitki Çayı- Gerginlikten kaynaklanan baş ağrılarına iyi gelen bir bitki çayıdır.

Yenibahar Çayı- Sinüzit ağrısı gibi ağrılara iyi gelen yenibahar çağı zihinsen rahatlık sağlar.

Papatya Çayı- Sakinleştirici özelliği olan papatya çayı stresten kaynaklanan baş ağrılarına iyi gelir.

Kedi Nanesi Çayı- Vücudun gevşemesini sağlayan kedi nanesi çayı migren ağrılarını gidermeye yardımcı olur.

Krizantem Çayı- Şiddetli baş ağrılarına iyi gelen krizantem çayı migren nöbetleri için tercih edilebilir.
 

Regl Sancısına İyi Gelen Bitki Çayları

Regl ağrısına iyi gelen adet söktürücü bitki çayları kadınların regl döneminde rahatlamasını sağlar. Biberiye çayı, civanperçemi çayı, adaçayı, zencefil çayı, kekik çayı, kantaron çayı adet söktürücü doğal bitkisel çaylardır. Adet düzensizliğinin ve adet ağrılarının giderilmesinde bitki çayları etkilidir. Adet söktürücü bitki çaylarını en uygun fiyat avantajıyla sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Zayıflatan Bitki Çayları

Tüm insanlığın sorunu olan ve hatta hepimizin korkulu rüyası fazla kilolar. Özellik önemli günlerde kıyafet seçiminde bizi köşeye sıkıştıran bu durum için çözümlerden birisi de Zayıflatan Bitki Çayları.

Sitemizde bulunan bitki çayları kilo verdirme etkisi olan ve yağ yakmanıza, ödem atmanıza fayda sağlayan destek olan çaylardan oluşmaktadır.

Fakat mutlaka belirtmeliyiz ki sitemizde bulunan Kuruyemiş, Kuru Meyve ve Hurma gibi besinleri çok fazla tüketip üzerine de bu Zayıflatan Bitki Çayları ile kilo vermeyi düşünüyorsanız hayalleriniz gerçekleşmeyebilir

Peki bu zayıflatan bitki çayları neler?

Aşağıda yazan tüm çayları aktarlardan alabileceğiniz gibi kendiniz de kurutarak demleyebilirsiniz.

Tarçın Çayı: Tarçın vücut sıcaklığını yükselten termojenik etkiye sahiptir. Bu nedenle ödem atmanıza fayda sağlayarak Zayıflatan Bitki Çayları arasında yerini almıştır.

Yeşilçay: Zayıflatan Bitki Çayları arasında başı çeken çaylardan biri olan Yeşilçay kafein etkisi ile ödem atmanızı sağlaması listeye eklenmesini sağlamıştır. Metobolizmayı hızlandırırken içerisinde yer alan kateşinler yağ oranlarınızın azalmasına fayda sağlar.

Zencefil Çayı: Zencefil çayı sindirim sisteminin ağrısız sancısız bir gün geçirmesine faydası bulunur. Aynı zamanda bu etkisiyle metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenize fayda sağlar.

Biber Çayı: Biberiye çayı perhiz yaparken sizlere gereken mineral ve vitamin desteğini sağlayacak bitki çayı çeşitidir.

Tüm bunlarla beraber Mate Çayı, Maydanoz Çayı ve Beyaz Çay’da Zayıflatan Bitki Çayları arasında yerini alır.

Bitki Çayları Nasıl Demlenir?

Doğru tüketildiği takdirde bir çok hastalığın giderilmesine fayda sağlayan bittki çayları bir nevi doğal şifa kaynaklarıdır. Fakat doğru kullanımın en önemli kısmı ise demlenme şeklidir. Kaç dakika demleneceği ve hangi sıcaklıkta kaynatılacağı gibi konular oldukça önem arz eder.

Öncelikle bitki çayları tercihinizi yaparken taze ve iyi paketlenmiş olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra demleme yöntemi önem arz eder. Bazıları kaynatılarak demlenirken bazıları ise haşlanarak demlenmektedir.

Buradaki temel fark kök bitki çayı ile yaprak bitki çayı arasında ki farkı bilerek demlemektir.

Yaprak Bitki Çayı Demleme: Ihlamur, Adaçayı, Ihlamur, Yeşilçay, Kuşburnu, Adaçayı, Hibüsküs gibi tabiatta bulunan zenginlikler bitki çayları olarak kabul edilmiştir. Bu alanda yer alan yapraklı bitkiler klor seviyesinin düşük olduğu ve kaliteli içme sularında kaynatılması önemlidir. Ardından ise hangi bitki çayı yapılacaksa 1-2 dakika kaynamış suda bekletilip sonrasında 5-10 dakika demlenmesi beklenerek tüketilmelidir.

Kök Bitki Çayı Demleme: Zencefil, tarçın gibi sert bir yapıya sahip olan bitkilerin, çay halini alması için bitkiler ve su bir kaba eklendikten sonra 15-20 dakika boyunca haşlanır. Ardından bu bitki çayları süzülür ve tüketime hazır hale gelir.
 

Online Bitki Çayı Siparişi Nasıl Verilir?

Güvenli doğal ürünleri online olarak inceleyebileceğiniz sitemizden kolaylıkla ürün sipariş edebilirsiniz. Online bitki çayı siparişi verirken güvenilir online alışveriş kalitesini yaşarken en uygun fiyat olanaklarıyla da memnun kalırsınız. Seçtiğiniz ürünü, sepetinize ekleyerek dilediğiniz ödeme yöntemiyle siparişinizi verebilirsiniz. En geniş ürün seçenekleri ile hizmet veren firmamız her zaman taze ve organik ürünleri sizlere sunar. Toptan bitki çayı siparişi taleplerinizde her türlü ihtiyacınıza cevap bulabilirsiniz.

Toptan Bitki Çayı Fiyatları

Tazelik ve kalitesinden memnun kalacağınız organik ürünlerimizi online olarak sipariş ederken Aksoy Baharat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Bitki çayı siparişlerinizi sitemizden verirken toptan bitki çayı fiyatları ile yüksek kalitede ürünleri güvenle satın alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Taze ve organik ürünler satın alırken güvenli kargo olanaklarımızı değerlendirebilirsiniz. Online ürün siparişi verebilir güvenilir firma garantisiyle toptan fiyatına bitkisel çay satın alma yapabilir, güvenli kargo avantajında yararlanabilirsiniz.

Şimdiden afiyet olsun.

kategoritanım
 

Rezene Çayı
₺105,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Hızlı Kargo
Kuşburnu Çayı
₺108,00 KDV Dahil
₺120,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Rezene Çayı
₺110,00 KDV Dahil
₺130,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Hızlı Kargo
Hibüsküs Çayı
₺120,00 KDV Dahil
₺140,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Hızlı Kargo
Mate Çayı
₺95,00 KDV Dahil
₺105,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Adaçayı
₺95,00 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Hızlı Kargo
Tropik Çay
₺98,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Hızlı Kargo
Kuşburnu Çayı
₺115,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Hızlı Kargo
Hibüsküs Çayı
₺120,00 KDV Dahil
₺140,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Hızlı Kargo
Mate Çayı
₺120,00 KDV Dahil
₺130,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Hızlı Kargo
Melisa Çayı
₺98,00 KDV Dahil
₺110,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Hızlı Kargo
Adaçayı
₺104,00 KDV Dahil
₺105,00 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Hızlı Kargo
Tropik Çay
₺105,00 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Hızlı Kargo
Rezene Çayı
₺125,00 KDV Dahil
₺140,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Hızlı Kargo
Melisa Çayı
₺108,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Hızlı Kargo
Papatya Çayı
₺110,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Hızlı Kargo
1 2 3 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR