Kabak Çekirdeği

Kuruyemiş dünyasında ağızda bıraktığı tatla vazgeçilmez kuruyemişlerden biri olan kabak çekirdeği E vitamini, K vitamini ve B2 vitamini açısından zengindir. Kabak çekirdeği çinko, demir, magnezyum, çinko içerikleriyle besin değeri yüksek bir kuruyemiştir. Aksoy Baharat olarak taze ve organik ürünleri yüksek kalite standartlarla sizinle buluştururken ürünün en iyi yetiştiği topraklardan gelmesini sağlıyoruz. Kabak çekirdeği çeşitlerimiz tazelik ve doğallık açısından en üst seviyede tüketim olanağı sunuyor. 25 yıllık deneyimimizle müşteri dostu tavrımızı kuruyemiş kalitesinde de gösteriyoruz. Kabak çekirdeği siparişinizi online olarak sitemizden güvenli, kargo garantisiyle verebilirsiniz. Toptan fiyatına kuruyemiş siparişi vererek uygun fiyata taze ve yüksek kalitede kuruyemiş satın alabilirsiniz.

Kabak Çekirdeği Faydaları

Zengin vitamin ve mineral içeriği ile kabak çekirdeği sağlığa faydalı bir kuruyemiştir. Uzmanlar kabak çekirdeği faydaları konusunda hemfikirdir. Kabak çekirdeğinin günlük olarak belli miktarda tüketilmesi birçok fayda sağlar. Kabak sebzesinin içersindeki çekirdeklerin kurutulmasıyla elde edilen kabak çekirdeği çekirdek içindeki yüksek besin değerini sunar. Bir avuç kabak çekirdeği günlük çinko ihtiyacınızı karşılar. Kabak çekirdeğinin faydalarını siz de keşfedebilirsiniz. Bu kuruyemişin faydalarını şu şekilde sayabiliriz. Kalp damar sağlığını korur, beyin fonksiyonlarını geliştirir, iltihapları önler, bağışıklık sistemini güçlendirir, saçlarla parlaklık kazandırır, kemik erimesine karşı koruma sağlar ve karaciğeri korur. Ayrıca cildin hasarlı dokularını onarır, uyku düzenini destekler ve kilo vermeye de yardımcı olur.

Kabak Çekirdeği Çeşitleri

Kabak çekirdeği tohumuna göre Çerçeveli, Hanım Tırnağı ve Ürgüp Sivrisi olarak sınıflandırılır. Kabak Çekirdeği en çok Nevşehir ilinde yetiştirilir. Nevşehir kabak çekirdeği yüksek kalite kabak çekirdeği olarak yerel ürün statüsündedir. Çerezlik tüketim için tercih edilebilecek kabak çekirdeği çeşitleri arasında; tuzlu kavrulmuş kabak çekirdeği, tuzsuz kavrulmuş kabak çekirdeği, kavrulmuş Ürgüp sivrisi kabak çekirdeği, kavrulmuş Nevşehir kabak çekirdeği, çiğ kabak çekirdeği gibi çeşitler yer alır. Kabak çekirdeğinin işlenme stili de çeşitliliği sağlayan bir faktördür. Kavrulmamış çiğ tüketilen kabak çekirdeği ya da kavrulmuş kabak çekirdeği tercih edebilirsiniz. Sitemizde yer alan kabak çekirdekleri en yüksek kalite kabak çekirdeği çeşitleridir. Organik ve taze kabak çekirdeği siparişinizi Aksoy Baharat güvencesiyle uygun fiyatlara verebilirsiniz.

Kabak Çekirdeği Fiyatları

Sitemizde gördüğünüz kuruyemiş fiyatları toptan satış fiyatlarıdır. En iyi fiyatla taze, yüksek kalitede kuruyemiş satın alırken Aksoy Baharat güvencesini yaşayabilirsiniz. En uygun kabak çekirdeği fiyatları ile kabak çekirdeği çeşitlerini sitemizden sipariş edebilirsiniz. Toptan fiyatına taze ve organik ürünleri sitemizden inceleyebilir istediğiniz miktarlarda güvenilir kargo garantisiyle satın alabilirsiniz. Online kuruyemiş siparişi vererek sağlıklı günlük beslenme standartlarını oluşturabilirsiniz. Gün içinde doğal bitki çayları, taze kuruyemiş ve kuru meyve tüketerek sağlıklı beslenebilirsiniz.

Nevşehir Organik Kabak Çekirdeği Fiyatları

Ülkemizde en kaliteli kabak çekirdeği Nevşehir bölgesinde yetişmektedir. Nevşehir organik kabak çekirdeği tüm dünyada tanınan ve tercih edilen bir kuruyemiştir. Aksoy baharat olarak organik ürünlerin en kalitelisini size el değmeden ulaştırıyoruz.  Lezzetiyle tadı damakta kalan Nevşehir organik kabak çekirdeği fiyatları açısından da memnun edicidir. Toptan fiyatına Nevşehir kabak çekirdeği siparişi verebilir ekonomik paket seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Toptan fiyatına kuruyemiş satın alarak günlük organik ve sağlıklı atıştırmalık tüketebilirsiniz.

Kabak Çekirdeği Kilosu Ne Kadar

Kuruyemiş alırken kiloyla almak çok daha avantajlıdır. Kabak çekirdeği kilosu ne kadar diye merak ediyorsanız sitemizdeki kabak çekirdeği çeşitlerine bakılabilirsiniz. En iyi fiyatla güvenilir firmadan kiloyla kabak çekirdeği alabilirsiniz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezseniz. Aksoy Baharat kuruyemiş, kuru meyve ve bitki çaylarında organik ve taze ürünleri çok uygun fiyatlara sunuyor. Kiloyla karışık kuruyemiş de satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm ürünler organik ve taze ürünlerdir. Online siparişlerinizde güvenilir kargo garantisini ve indirimli fiyat olanaklarını yaşayabilirsiniz.

Toptan Kabak Çekirdeği Fiyatları

Toptan kuruyemiş sipariş etmek isteyen işletmeler için özel indirim olanakları sunuyoruz. Toptan kabak çekirdeği fiyatları konusunda da yüksek kalite sağladığımız müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. En iyi fiyatla toptan bitki çayı, kuru meyve yanı sıra taze ve organik kuruyemiş ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz.  Nevşehir organik kabak çekirdeği satın alırken Aksoy Baharat 25 yıllık deneyimine güvenebilirsiniz. Toptan siparişlerde sağladığımız avantajlardan yararlanabilirsiniz. Taze ve organik, yüksek kalitede toptan kuruyemiş çeşitlerini sitemizden hemen sipariş edebilirsiniz. Birbirinden farklı kuruyemiş çeşitlerinin yer aldığı sitemizden güvenle online kuruyemiş siparişi vererek, güvenli kargo imkanından da yararlanabilirsiniz. Firmamız geçmişten gelen tecrübesi ile toptan fiyatına kuruyemiş satın alma konusunda size kalite ve uygun fiyat avantajını kapınıza kadar getiriyor.


 
kategoritanım
 

Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺115,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺165,00 KDV Dahil
₺185,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺220,00 KDV Dahil
₺240,24 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺115,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺120,00 KDV Dahil
₺130,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺186,71 KDV Dahil
₺240,24 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺63,75 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺120,00 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺186,71 KDV Dahil
₺240,24 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺141,10 KDV Dahil
₺181,55 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺282,18 KDV Dahil
₺363,09 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Hızlı Kargo
Kabak Çekirdeği
Tükendi
₺564,35 KDV Dahil
₺726,18 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR