Leblebi

Nohudun kavrulmasıyla elde edilen leblebi yaygın olarak tüketilen kuruyemişler arasında yer alır. Çerez tabaklarının vazgeçilmez parçası olan leblebi ağlık açısından zengin besin değeri ile faydalıdır. Çorum bölgesi leblebi üretimiyle dünya çapında tanınır. Çorum leblebisi, sarı leblebi olarak da bilinir. Bir de beyaz leblebi vardır. Sarı ve beyaz leblebide vitaminler oldukça fazladır. Organik ve taze ürünleri el değmeden size ulaştıran Aksoy baharat olarak leblebide yüksek kalite lezzeti sunuyoruz. 

Leblebi Faydaları

Yedi bin yıllık geçmişiyle tarih boyu insanların hayatında yer alan leblebi faydaları açısından da sağlıklı yaşamı destekler. Leblebide potasyum, sodyum, demir, kalsiyum ve bakır bol miktarda bulunur. Vitamin açısından da zengin olan leblebide A, C ve vitamin değerleri yüksektir. Leblebinin faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz; İçeriğindeki folik asitle anne sütü oluşumunu destekler, açlığı sağlıklı şekilde bastırır, kardiyolojik ve sinirsel rahatsızlıkları önler, kolesterolü dengeler ve böbrek sağlığına iyi gelir. Ayrıca cilt ve saç sağlığını destekler, uyku düzeni sağlar, bağışıklık sistemini güçlendirir, kolon kanserine yakalanma riskini azaltır, zengin kalsiyum içeriği ile kemikleri güçlendirir, diyabeti kontrol eder ve sarılık hastalığına iyi gelir.

Leblebi Çeşitleri

En çok bilinen leblebi çeşitleri sarı leblebi, beyaz leblebi, sakız leblebi ve Girit leblebisidir. Leblebi çeşitleri yetiştiği yere, lezzetine göre farklılıklar gösterir. Ayrıca leblebinin hazırlanış şeklinde göre de çeşitleri bulunur. Soslu leblebiler, tuzlu leblebiler, aromalı leblebiler hazırlanışa göre farklı olan leblebi çeşitleridir. Sitemizde taze olarak sade leblebi, tuzlu leblebi, acılı leblebi, sakız leblebi, çikolatalı leblebi gibi farklı leblebi çeşitlerini toptan fiyatına sunuyoruz. Online taze leblebi siparişini sitemizden 25 yıllık firma garantisiyle verebilirsiniz.

Leblebi Fiyatları

Sitemizde yer alan organik ve taze ürünleri en uygun fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz. Kalite ve lezzet açısından yüksek standartlarda olan leblebi çeşitlerinde toptan fiyatına satış olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. En uygun leblebi fiyatları sitemizde gördüğünüz fiyatlardır. Sitemizden online leblebi siparişi, kuruyemiş siparişi, bitkisel çay siparişi verirken hem fiyat hem de kalite açısından memnun kalırsınız.

Leblebi Besin Değerleri

Leblebinin yüzlerce yıldır insanlar tarafından değerli bulunmasının en önemli sebebi yüksek besin değeridir. Leblebi besin değerleri açısından oldukça zengindir. Bir kahve fincanı leblebinin besin değerleri şu şekildedir; Karbonhidrat (g) 15.34, protein (g) 7.92, yağ (g) 1.36, lif (g) 8.56, kolesterol (mg) 0, sodyum (mg) 10, potasyum (mg) 324, kalsiyum (mg) 49.6, vitamin A (iu) 12, Vitamin C (mg) 1.6, demir 2.8 şeklindedir.

Leblebi Kalori Değeri

Kuruyemiş tüketmek sağlık açısından yararlıdır. Kuruyemişlerdeki kalori değerini bilerek çok daha sağlıklı kuruyemiş tüketebilirsiniz. Leblebi kalori değeri açısından düşük kalorili besin değeri açısından zengin bir kuruyemiştir. 40 gr leblebide 107 kalori vardır. 40 gr leblebide %30 protein, % 58 karbonhidrat ve %12 yağ bulunur.

Beyaz Leblebi Fiyatları

Açlığı bastıran sağlıklı çerezler arasında yer alan beyaz leblebi çeşitlerini sitemizde toptan fiyatına satış avantajıyla sunmaktayız. En uygun beyaz leblebi fiyatları sitemizde gördüğünüz fiyatlardır. Taze ve lezzetli beyaz leblebi çeşitlerinde ekonomik paket seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sitemizden online beyaz leblebi satın alırken de kalite ve fiyat açısından memnun kalırsınız.

Sarı Leblebi Fiyatları

Gün içinde belli bir miktar sarı leblebi tüketmek sindirim sistemini düzenler. Sarı leblebiyi sağlıklı öğünlerinize rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Sarı leblebi fiyatları konusunda da Aksoy Baharat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Toptan fiyatına taze sarı leblebi çeşitlerini sitemizden güvenli kargo garantisiyle sipariş edebilirsiniz.

Kavrulmuş Leblebi Fiyatları

Kavrulmuş leblebi çeşitlerimizde taze ve yüksek kalite ürün farkını yaşatıyoruz. Kavrulmuş leblebi fiyatları sitemizde en iyi fiyat farkıyla sunuluyor. Kavrulmuş leblebi online, 100 TL ve üzerindeki siparişlerinizde ücretsiz kargo olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz. 

Toptan Leblebi Fiyatları

İşletmeler ve firmalar için toptan kuruyemiş siparişlerinde indirimli fiyat olanakları sağlıyoruz. En uygun toptan leblebi fiyatları ile sitemizden taze ve kaliteli leblebi siparişi verebilirsiniz. Kuru meyve, kuruyemiş, bitki çayları gibi organik ürünlerimizde en iyi fiyat avantajını deneyimli firma garantisiyle buluşturuyoruz. Sayfamızda birbirinden farklı kuruyemiş çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Online kuruyemiş siparişi verebilir, güvenli kargo avantajı ile satın alabilirsiniz. Aksoy Baharat olarak 25 yıllık tecrübemizle her zaman sizlere taze ve organik kuruyemiş ürünleri ile hizmet veriyoruz. Toptan fiyatına kuruyemiş satın alma işlemlerinizde, en uygun fiyat garantisi ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.


 
kategoritanım
 

Leblebi
₺135,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
₺174,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
₺243,00 KDV Dahil
₺255,00 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺80,00 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺110,00 KDV Dahil
₺115,00 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺160,00 KDV Dahil
₺163,80 KDV Dahil
%2 İndirim
%2İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺80,00 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺108,00 KDV Dahil
₺115,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺185,00 KDV Dahil
₺191,10 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺95,00 KDV Dahil
₺105,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺120,00 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺165,00 KDV Dahil
₺191,10 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺80,00 KDV Dahil
₺85,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺130,00 KDV Dahil
₺145,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺185,00 KDV Dahil
₺218,40 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Hızlı Kargo
Leblebi
Tükendi
₺68,95 KDV Dahil
₺88,72 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
Hızlı Kargo
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR