Biber Kurusu

Yaz aylarında en çok üretilen sebze çeşitlerinden biri olan biber, hemen hemen bütün yemeklerde severek kullanılır. Sıcak yaz günlerinde üretilen biber çok daha lezzetli ve sağlıklı olur. Ayrıca diğer aylara göre bu aylarda yetiştirilen biber çok daha bol olduğu için, bütçeye de daha uygundur. Bu nedenle bu dönemde tedarik edilen biberin çok daha uzun süreli kullanımının mümkün olabilmesi için kurutma yöntemi sıklıkla tercih edilir. Biber kurusu hemen hemen bütün Türkiye genelinde, hatta yurt dışında bile en çok sevilen ürünler arasında gelir. Aksoy Baharatçılık olarak doğal ortamlarda hijyenik şekilde kurutulan bu biberleri sizlere en makul fiyatlarla sunuyoruz. Böylece bu taze ve lezzetli sebzelerle bütçenizi sarsmadan muazzam yemekler hazırlayabilir ve sevdiklerinizin sağlığını en iyi şekilde korursunuz. Online olarak kolaylıkla verebileceğiniz siparişler, güvenli kargo hizmetimizle sizlere teslim edilir ve 100 TL üzeri siparişlerinizde sizden herhangi bir kargo ücreti talep edilmez. 

Biber Kurusu Lezzeti Nasıl Elde Edilir

Soğuk kış günlerinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz biber kurusu ürünlerimizi, doğru yöntemlerle muhafaza ettiğiniz takdirde oldukça dayanıklıdır. Aylar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler tazeliğini her daim korur. En doğal yollarla üretildiği için besin değerlerini kaybetmez ve maksimum seviyede biber kurusu lezzeti ortaya çıkar. Birçok yemeğe muazzam bir tat katan ve kendine özgü lezzeti ile herkesin beğenisini kazanan bu biberleri ister çorba içeriğinde, ister sulu yemeklerinizde ya da zevkinize göre pirinç ve bulgur pilavında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Baharat haline getirilerek de yemeklerde yaygın olarak kullanılan bu biberler; köfte, et, balık ve tavuk harçlarında da tercih edilen bir sebzedir. Hemen hemen her türlü yemekte kullanılan kurutulmuş biber, özellikle dolmalık olarak tercih edilir. 

Biber Kurusu Çeşitleri Nelerdir

Çok çeşitli şekillerde sizlere sunduğumuz kurutulmuş biberler, özellikle acı ve tatlı olarak ikiye ayrılır. Ayrıca yeşil ve kırmızı biber sınıflandırılması da mevcuttur ve her ikisinin de tatlı ve acı halleri mevcuttur. Bu biberler dolma, baharat, yemek ve harç gibi lezzetlerde kullanılabilecek şekilde hazırlanır ve siz biber kurusu çeşitleri içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstün kalitesi ve güvenilirliği ile besin değerlerini koruyan bu biberler, aynı zamanda yaz aylarında sahip olduğu lezzeti de taşır. En doğal yollarla kurutulan kurutulmuş biberler taze ve organik ürünler olarak sizlere sunulur. 

Biber Kurusu Fiyatları

Metabolizmayı çalıştıran ve ağrıları azaltan biberler, aynı zamanda zihin açıcı özelliğiyle de dikkatleri üzerine çeker. Bu nedenle bütün bu faydalarını devam ettirebilecek şekilde kurutulan ve sağlıklı besin değerlerini her daim koruyan biber kurusu fiyatları oldukça değişkendir. Bunun nedeni ise fiyatlar üzerinde etkili olan pek çok faktörün mevcut olmasıdır. Öncelikle biber kurusu çeşitleri fiyatları doğrudan etkiler. Kurutulmuş dolmalık kırmızı acı biber ile yemeklik tatlı yeşil biberin fiyatları birbirinden farklıdır. Ayrıca bu biberlerin ne şekilde hazırlandığı ve miktarı da önemlidir. Kg olarak satılan kurutulmuş biber de mevcuttur, bağ halinde adet şeklinde satılan ürünlerimiz de bulunur. Her zaman fazla miktarda satın aldığınız ürünler çok daha ekonomiktir. Bu nedenle sık sık kurutulmuş biber almak yerine, toplu miktarda tek seferde biber tedarik etmek çok daha mantıklıdır.  

Hakiki Dolmalık Biber Kurusu

Sizler için en doğal yollarla hazırlanan hakiki dolmalık biber kurusu sunuyoruz. Bu sayede yöresel lezzetleri mutfaklarınıza taşıyabilir ve sevdiklerinize mükemmel yemekler hazırlayabilirsiniz. Hem acı hem de tatlı dolmalık biberleri hijyenik koşullarda kurutarak, sizler için en iyi şekilde hazırlıyoruz. En doğal yöntemlerle kurutulan bu dolmalık biberler, besin değerlerini ve tazeliğini korur. Böylece sağlıklı ve lezzetli yemekleri rahatlıkla hazırlama olanağına sahip olursunuz. Yapılan araştırmalara göre mevsim dışında dolmalık biberin en sağlıklı şekilde kullanılması, ancak kurutma yöntemiyle gerçekleşir. Bu nedenle sizlere sunduğumuz kurutulmuş biberleri severek kullanabilir ve gönül rahatlığıyla sevdiklerinize bu biberlerle yemek hazırlayabilirsiniz.  

Organik Biber Kurusu Nasıl Olmalı?

En çok merak edilen konulardan biri de kurutulmuş olan biberlerin ne kadar organik olduğudur. Bu nedenle organik biber kurusu nasıl olmalı sorusu sıklıkla karşımıza çıkar. Aksoy Baharatçılık olarak sizlere sunduğumuz kurutulmuş biberleri en doğal yöntemlerle hazırlıyoruz. Bu sayede besin değerleri yönünden zengin, tazeliğini her daim koruyan ve lezzetinden ödün vermeyen organik biber kurusu sunuyoruz. 

Toptan Biber Kurusu Fiyatları

25 yıllık tecrübemiz ile her daim sizlere taze ve organik ürünler hazırlıyoruz. Üstün kaliteyi size en makul fiyatlarla sunmayı kendimize görev biliyoruz. Bu nedenle ürünlerimizi ve fiyatlarımızı incelediğinizde toptan biber kurusu fiyatları ile benzer fiyatlar olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bütçeniz açısında ideal olan kurutulmuş biberlerimizin 1 kg’ı ortalama 15 kg taze bibere denk gelir. Su oranı düşük olduğu için bu fark ortaya çıkar ve kullanım esnasında hiçbir biber zayi olmaz. 25 yıllık tecrübemiz ile en taze ve organik ürünleri sizlere güvenilir kargo ve uygun fiyat avantajı ile sunuyoruz. Aradığınız hakiki ve yöresel lezzetleri kolayca bizde bulabilir, online kurutulmuş sebze siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Toptan fiyatına kurutulmuş sebze almak bizimle kolay ve güvenilir bir seçenektir.


 
kategoritanım
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR