Acve Hurması

En çok sevilen hurma çeşitlerinden biri olan Acve hurması, Medine ve çevresinde yetişir. Özellikle Peygamber Efendimizin (S.A.V.) kendi elleriyle diktiği bu hurmanın çekirdeklerinde ya da üstünde ALLAH (C.C.)'ın 99 isminin bulunduğuna inanılır. Bu nedenle kutsallaşan ve mucizelere konu olan bu hurma çeşidi, en çok tercih edilen hurmalar arasında yer alır. Diğer hurmalara oranla çok daha ufak yapıda olan bu hurma, siyaha benzer renktedir. En kaliteli hurma olarak bilinen Acve hurmasının fiyatı da diğer hurmalara oranla çok daha yüksektir. Bunun en büyük nedenlerinden biri de daha az üretiliyor olmasıdır. Diğer bir ismi ile Peygamber hurması olan bu hurma çeşidi, özellikle macun ve kahve üretiminde yaygın olarak kullanılır. 

Acve Hurması Faydaları

Son yıllarda adından sıklıkla bahsedilen bu hurma çeşidi, muazzam faydaları nedeniyle pek çok araştırmaya ve bilimsel makalelere konu olmuştur. Özellikle en çok korkulan hastalıkların başında gelen kansere karşı koruyucu özellikte olan Acve hurma çeşidi, aynı zamanda müthiş bir antioksidandır. Ayrıca antienflamatuar özelliği gösteren bu ürünün diyabet hastalarına olan faydası da oldukça büyüktür. Acve hurması faydaları saymakla bitmez. Zihni açan ve bedenin çok daha çevik olmasına yardımcı olan bu hurma çeşidi, prostat kanseri tedavisinde mükemmel bir destekleyici üründür. İyileşme sürecini hızlandıran ve güvenli bir doğal ilaç olarak görülen Acve hurma çeşidi, cinsel sorunlarda ve erkeklerin kısırlık tedavisinde de büyük rol oynar. Uzun süreli düzenli kullanımlarda karaciğer ve böbrek fonksiyonlarının da iyileştirilmesinde başarılı olan bu şifalı besin, sahip olduğu muazzam özellikler ile herkesin beğenisini ve takdirini kazanır. 

Acve Hurması Çeşitleri

Medine hurmaları içerisinde en çok beğenilen hurma çeşitlerinin başında gelen Acve hurması, üstün kalitesi ve güvenilirliği ile adından sıklıkla bahsettirir. Halk arasında mucizeleriyle bilinen bu hurma çeşidi, hem yetişkinlerin hem de çocukların gönül rahatlığı ile tüketebileceği şifalı bir besindir. Aksoy Baharatçılık olarak sizlere çok sayıda Acve hurması çeşitleri sunuyoruz. Hamilelerin ve lohusa dönemindeki kadınların da kullanması faydalı olan bu ürünleri en makul fiyatlarla satıyoruz. En doğal şekilde hazırladığımız ve paketlediğimiz bu ürünleri çikolatalı ya da bademli olarak da sizlere sunuyoruz. 

Acve Hurması Fiyatları

Halk arasında Peygamber hurması olarak da bilinen ve sadece Medine'nin belirli bir bölgesinde yetiştirilen bu hurma çeşidinin üretimi oldukça azdır. Aynı zamanda hurmaya olan talep de fazla olunca, ister istemez Acve hurması fiyatları çok daha yüksek olur. Hakiki Acve hurma çeşidini web sayfamız üzerinden tek bir tuş ile satın alabilir ve güvenli kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 25 senelik deneyimimizle sizlere mükemmeli sunuyor ve 7/24 toptan fiyatına hurma satın al talebiniz ile online hurma siparişi vermenize olanak sağlıyoruz. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde herhangi bir kargo ücreti talep etmiyoruz. Bu sayede çok daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmanıza fırsat tanıyoruz. 

En Uygun Acve Hurması Fiyatları

Piyasada çok çeşitli platformlarda Acve hurma çeşidi olarak farklı ürünleri satan sayısız firma mevcuttur. Bu nedenle saygın kimliği ile tanınan markalara yönelmek gerekir. Aksoy Baharatçılık olarak uzun yıllar boyunca sektörün öncüleri arasında yer alıyoruz. Yılların deneyimi ile sizlere üstün kaliteyi en uygun Acve hurması fiyatları ile sunuyoruz. İstediğiniz zamandan bizimle iletişime geçebilir ve bizden destek alabilirsiniz. 

Acve Hurması Satın Al

7/24 web sitemiz üzerinden ürünlerimize göz atabilir ve Acve hurması satın al butonu ile istediğiniz ürünleri kapınıza kadar güvenli kargo desteğimizle getirtebilirsiniz. Genel olarak diğer hurma çeşitlerine oranla daha değerli olan bu hurma çeşidini, sayfamız üzerinden en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Acve Hurması Besin Değerleri

Bilinen en şifalı meyveler arasında yer alan Acve hurması besin değerleri oldukça dikkat çekicidir. Bu hurma çeşidinin 100 gramında yaklaşık 1,5 gram protein ve 50 gram karbonhidrat bulunur.

Acve Hurması Kalori

Diyetlerde oldukça önemli bir rol oynayan bu hurma, lif bakımından zengin bir besindir. 100 gr Acve hurması kalori ise yaklaşık 225’dir. 

Toptan Acve Hurması Fiyatları

Aksoy Baharatçılık olarak ürünlerimizi toptan Acve hurması fiyatları ile sunuyoruz. Bu sayede bu değerli hurma çeşidini çok daha ekonomik şekilde satın alabilirsiniz. Hem kendiniz için hem de hediye olarak sevdikleriniz için alabileceğiniz bu ürünleri, herhangi bir katkı maddesi olmadan, organik ve taze ürünler olarak satışa çıkarıyoruz. Eşsiz lezzeti ile sofralarda da yerini alan Acve hurması, çok sayıda faydasıyla dikkatleri üzerine çeker. Web sitemiz üzerinden hakiki Acve hurma ürünlerimize ulaşabilir ve online hurma siparişi verebilirsiniz. En kaliteli ürünleri, güvenilir kargo avantajı satın alabilirsiniz. Toptan fiyatına hurma satın almak artık Aksoy baharatçılık ile çok kolay.


 
kategoritanım
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR